REJSHI ‐ HOUBA Zobrazit větší

REJSHI ‐ HOUBA

1512

Nový produkt

ČISTÁ REJSHI HOUBA. Díky pestrému obsahu cenných látek pro lidský organizmus patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby. Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém.  

Více informací

42 ks

300,00 Kč s DPH

Více informací

Příznivé účinky houby lesklokorky.  Houba lesklokorka (Ganoderma lucidum a další druhy) je choroš pěstovaný na kmenech nebo dřevěných štěpcích. Třebaže v čerstvém stavu je měkká, po usušení značně ztvrdne. To je způsobeno přítomnosė chiĕnu, sacharidu tvořícího buněčné stěny hub. Používání lesklokorky je jednou z nejstarších a nejuznávanějších čínských a japonských přírodních léčebných metod. V Číně existují 2 000 let staré písemné záznamy oslavující léčebné účinky této houby. Lesklokorka je pokládána za nejmocnější a nejvšestrannější dostupný lék. V Číně se nazývá ling‐zhi a v Japonsku reishi.

Výtažek z houby lesklokorky lesklé se ve východních zemích používá po staletí k léčení chorob a poruch zdraví. Houba lesklokorka se v v Číně nazývá ling‐zhi a je zde pro své léčivé vlastnosti známa jako „královna bylin“. Červené houby jsou pokládány za druh s nejlepšími léčivými vlastnostmi. Níže je uveden výčet všech příznivých účinků Reishi na lidské tělo. Reishi rovněž podporuje fyziologickou funkci jater nebo srdeční oběh a povzbuzuje srdce (obsažené látky zlepšují průtok krve a proto se spotřebuje méně kyslíku).

PŮSOBENÍ: Reishi pomáhá v boji proti abnormálním buňkám v těle a tak brání vzniku některých nádorových onemocnění. Pravidelné užívání Reishi pomáhá minimalizovat příznaky kožních alergií, dvanáctníkových vředů a diabetu. Lidé užívající chemoterapii mohou zjistit, že jejich bolesti a nepříjemné pocity se díky Reishi snižují. Reishi oddaluje proces stárnutí tím, že poskytuje výživu buňkám v těle. Reishi snižuje hladinu cholesterolu a tak napomáhá zachování zdravého srdce a prevenci srdečních onemocnění. Reishi pomáhá omezovat příznaky dýchacích potíží, jako je astma. Je zvláště užitečný při úlevě od kašle. Reishi prospívá lidem trpícím stresem, protože uklidňuje jejich mysl a zlepšuje spánek. Má sedativní účinky na nervový systém a tudíž pomáhá stresovaným lidem relaxovat. Reishi pomáhá v boji proti hepatitidě a předpokládá se, že má určité ochranné účinky na játra. Pomáhá k navození a udržení rovnováhy v těle.

Má příznivý vliv na kardiovaskulární systém, krevní tlak,krvetvorbu, srdeční sval, červené krvinky a cholesterol. Reishi působí proti bolesti, alergiím, zánětům, stafylokokům, streptokokům. Napomáhá vyšší regeneraci dýchacích cest – kuřáci, chronická bronchitida. Zlepšuje produkci steroidních a pohlavních hormonů a nadledvinkách. Působí na správnou funkci ledvin, prostaty. Prospěšnými látkami jsou polysacharidy známé jako betaglukany. Má se za to, že tyto molekuly: stimulují imunitní systém k potírání infekce a cizorodých buněk,  inhibují růst nádorů  snižují krevní tlak  stabilizují krevní hladinu cukru.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Balení 60 kapslí

Složení: Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum, extrakt) 300 mg, extrakt z Aceroli přírodní vitamín C 200 mg

Recenze

Napsat recenzi

REJSHI ‐ HOUBA

REJSHI ‐ HOUBA

ČISTÁ REJSHI HOUBA. Díky pestrému obsahu cenných látek pro lidský organizmus patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby. Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém.  

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: